O nás

 

Kdo vlastně jsme?

Nikola a Katka, zakladatelky a zároveň tvůrkyně celé značky Viragos. Po dlouholeté manažerské práci v korporátních firmách jsme se rozhodly investovat náš čas do něčeho vlastního, kde budeme součástí od samého počátku. Každý určitě sní o tom, mít něco svého, budovat a pracovat na něčem, co vás bude bavit a když to jen trošku půjde, tak i živit. Ani my jsme nebyly výjimkou a poslední dobou o něčem takovém snily. Vybudovat něco svého, být součástí nových začátků, samostatnost, svoboda. A vlastně proč ne. Ve světě módy a doplňků se pohybujeme už roky, tak proč nezužitkovat naše zkušenosti v retailu, proč neinvestovat všechen ten čas, píli, trpělivost, houževnatost, cílevědomost a pracovitost do něčeho vlastního..? Musí to být něco, co je oběma blízké a došly jsme ihned k závěru – pohodlná a kvalitní móda. A nápad byl na světě.

 

A proč vlastně Viragos?

Do překladu to znamená „silná, agresivní žena, bojovnice“, žena plná energie, což my rozhodně jsme. Tudíž název značky, která vystihuje nás samotné.

 

Materiály a střihy si vybíráme a vyrábíme pečlivě. Nejprve je testujeme a až poté uvedeme na trh. Myslíme si, že nám i celému našemu týmu se podařilo vytvořit převážně českou módní značku, která si zakládá na kvalitních materiálech a zákaznících, kteří se v našich produktech budou cítit pohodlně a přitom stylově. Našim cílem není velkovýrobní strojový systém. Každá kolekce, produkt je originální a potřebuje zvláštní péči celého našeho týmu.

 

Doufáme a těšíme se, že i Vám přinesou naše produkty radost a budete je nosit s láskou

Nikola a Katka

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz